SpongeBob Diner Dash iPhone Oyna

SüngerBob ve Squidward Yengeç Restaurant'ta çalışıyorlar. Ama bu sefer roller biraz daha farklı. Squidward mutfakta yemekleri hazırlarken SüngerBob garsonluk yapıyor.

SpongeBob Diner Dash

Oyun oldukça keyifli. Amacımız dükkana gelen müşterilere ilk önce masalarına oturtmak. Müşterilerin tshirtleriyle aynı renkte olan masaya oturtursanız ekstra puan kazanırsınız.

SpongeBob Diner Dash

Müşteri oturduktan sonra sipariş vermek için menüyü inceliyor ve karar verdikten sonra elini kalıdırıp garsonu çağırıyor. Hemen müşterinin siparişini alıp Squidward'e teslim ediyoruz hazırlaması için.

Yemek hazır olunca siparişi alıp müşterinin masasına servis yapıyoruz. En son olarakta hesabı alıp müşteriyi uğurluyoruz. Masayı temizlemeyi de unutmuyoruz tabiki de.

SpongeBob Diner Dash

Tüm bu işlemleri hızlıca yapmamız gerekiyor çünkü müşteri ne kadar çok beklerse memnuniyeti o kadar çok düşüyor. Birde ayakta kalıp boş masa bekleyen müşterileride bir an önce almanız gerekiyor.

Oyunun hem ücretsiz, hem de paralı versiyonu var. Ücretsiz versiyonda sadece Yengeç Burger Restaurant'ta çalışabilirsiniz. Ama 1,79TL'lik ücretli sürüm de 5 farklı restaurant daha geliyor.

iTunes Appstore

iPhone, iPad ve iPod Touch uyumlu. (43.6MB - iOS 3.1)

Ücretsiz Versiyon - Ücretli Versiyon


Sizden Gelen Yorumlar
Tüm SüngerBob iPhone Oyunları