Kareşort Sülalesi

Sizin için Kareşort Sülalesi'nin aile ağacını oluşturduk. Aşağıda ki resimde gördüğünüz üzere Kareşort'ların soyu taş devrinde ki İlk Sünger'den uzay çağında ki SüngerTron'a kadar gidiyor.

Kareşort Aile Ağacı

Aile ağacını biraz yorumlayacak olursak Karşort Sülalesi taş devrinden İlk Sünger'le başlıyor. Jenerasyonlar sonra taş devrindeyiz ve mağara adamı olan SüngerGar ile tanışıyoruz. Yine jenerasyonlar sonra bu sefer vahşi batıdayız ve vahşi batının korkusuz Şerif'i SüngerBuck Kareşort ile tanışıyoruz.

Artık 20.yüzyıldayız ve Süngerbob'un büyük babası ve büyük annesi ile tanıştık. Bu çiftin 6 çocuğundan biri ise Süngerbob'un babası olan Harold Kareşort. Sherm ve Blue Kareşort kardeşler de Süngerbob'un büyük ve küçük amcaları oluyor. Diğer 3 amcası/halası ise bilinmiyor.

Harold ve Margaret Kareşort çiftinin çocuğu olan Süngerbob Kareşort'un torunuylada tanışmıştık. Onuda ekledik aile ağacına. Aile ağacının geleceğinde ise uzay çağında yaşıyon SüngerTron ve onun 480 klonu var.

Süngerbob'un 4 tanede kuzeni var, bunlar Kuzen Stanley Kareşort, Kuzen BlackJack Kareşort, Kuzen Todd Kareşort ve Kuzen Larry Kareşort.

Şimdi bu karakterleri tek tek ele alıcaz, aşağıya konuyla ilgili yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Biraz aşağısında da karakterleri tek tek inceleyebileceğiniz linklere ulaşabilirsiniz.


Sizden Gelen Yorumlar
Kareşort Sülalesi Üyeleri