Bikini Kasabası

Bikini Kasabası (Bikini Bottom), Pasifik Okyanusu'nun derinliklerinde yer alan 537 nüfuslu bir deniz altı yerleşim yeridir.

Bikini Bottom

Bikini Kasabası, deniz altında olmasına rağmen Goo Lagoon isimli bir sahile, denizanası vadilerine, kum tepelerine, eğlence parklarına, çeşitli restaurantlara (Yengeç Burger, Balık Kovası, Fancy, Goofy Goober vs...), sinema salonuna ve Bayan Puff'ın işlettiği bir sürücü kursuna sahiptir.

Bikini Bottom Map

Bikini Halkı, ekonominin oldukça iyi olmasından dolayı oldukça rahattır. Kasabanın kendine özgü bir sağlık ve eğitim hizmeti, hukuk düzeni vardır.

Kasabanın en önemli caddesi Conch Caddesidir. Caddenin en başında Süngerbob'un ananas evi yer alır. Daha sonra sırasıyla Squidward'ün evi ve Patrick'in taş evi yer alır. Biraz daha ilerleyince Sandy'nin evi, Yengeç Burger, Plankton'un Balık Kovası adlı restaurantı ve sinema salonuyla cadde sona erer.

Aşağıda Bikini Kasabası'nda ki belli başlı önemli yerleri sizin için tanıttık. O sayfalarıda ziyaret edip faydalı bilgiler edinebilir, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.


Sizden Gelen Yorumlar
Bikini Kasabası Yerleşim Yerleri ve Mekanlar